Dlaczego kosmetyki z regionu Morza Martwego? 0
Dlaczego kosmetyki z regionu Morza Martwego?

Łuszczyca jest przewlekłą chorobą zapalną skóry, która wymaga leczenia nawet przez całe życie. Powszechnie uważana jest głównie za chorobę skóry, i przez to może się wydawać, że jest mniej poważna niż inne schorzenia. Łuszczyca to jednak coś więcej niż objawy zewnętrzne, mimo że klasyczna forma ogniska uszkodzenia wygląda jak wyraźnie wytyczona rumieniowata łata, która z czasem pokrywa się srebrno-białą łuską.

czytaj całość »
Rokitnik - skuteczne leczenie łuszczycy 0
Rokitnik - skuteczne leczenie łuszczycy

Rokitnik – całkowicie naturalny i skuteczny środek w walce z łuszczycą.

Łuszczyca to niezakaźna, przewlekła choroba skóry. Istnieje wiele odmian łuszczycy, najbardziej powszechna jest łuszczyca plackowata. Charakterystyczne dla tego typu choroby są czerwone, rozległe rany, na których powstają łuski, martwy naskórek o białym lub srebrnym zabarwieniu. Zmiany mogą pojawić się na różnych częściach ciała, najczęściej jednak występują na kolanach, łokciach, dolnej części pleców i na owłosionej skórze głowy. Według najnowszych danych chorobą dotkniętych jest 2-4% ludzi na świecie. Choć jest chorobą wstydliwą coraz więcej osób przełamuje tabu i otwarcie przyznaje się do łuszczycy, m. in. Kim Kardashian, Art. Garfunkel.

czytaj całość »
Dieta w łuszczycy 0
Dieta w łuszczycy

Zmiana nawyków żywieniowych - sposób na łuszczycę

Łuszczyca jest przewlekłą chorobą zapalną skóry. Stosowanie przeciwzapalnej diety może pomóc w złagodzeniu objawów łuszczycy
i łuszczycowego zapalenia stawów (ŁZS).

Tak jak nie istnieje jedna uniwersalna terapia, nie ma jednej diety dla łuszczyków. Jednak istnieją naukowe dowody, że wprowadzenie kilku zmian w codziennym odżywianiu korzystnie wpływa na poprawę stanu skóry, oraz mniejsza ryzyko pojawienia się chorób powiązanych z łuszczycą jak choroby serca i cukrzyca.

czytaj całość »
Łuszczyca - poznaj sposoby na swędzenie skóry 0
Łuszczyca - poznaj sposoby na swędzenie skóry

SWĘDZĄCY PROBLEM

Słowo Psoriasis (łuszczyca) pochodzi od greckiego słowa „psora”, które oznacza „swędzieć”. Niestety ten aspekt łuszczycy może mieć nawet większy wpływ na jakość życia niż aspekt wizualny choroby. Leczenie łuszczycy polega nie tylko na złagodzeniu symptomów zewnętrznych, ale przede wszystkim na radzeniu sobie z łuszczycą w codziennym życiu.

czytaj całość »
Leczenie naturalne łuszczycy - znajdź własny sposób 0
Leczenie naturalne łuszczycy - znajdź własny sposób

NATURALNE LECZENIE ŁUSZCZYCY - ZNAJDŹ SPOSÓB

Zanim zaczniesz leczenie metodami naturalnymi warto porozmawiać o tym z lekarzem prowadzącym, ponieważ niektóre zioła mogą reagować z przyjmowanymi lekami, a to może odbić się na Twoim zdrowiu. Niektóre zioła i środki naturalne nie są wskazane w czasie ciąży i karmienia piersią, a także jeśli cierpisz na cukrzycę, nadciśnienie lub wahania nastroju. Jeśli zauważysz jakiekolwiek nieporządane efekty przyjmowania nowych środków, natychmiast zaprzestań kuracji i skontaktuj się z lekarzem.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl