Poznaj z bliska kim jesteśmy...

Kilka słów o nas...

DERMACEA to rodzinna firma, która zajmuje się produkcją i dystrybucją kosmetyków przeznaczonych dla osób z chorobami skórnymi, takimi jak łuszczyca, egzema czy atopowe zapalenie skóry.

My też chorujemy na łuszczycę. Wiemy, które objawy tej choroby są najbardziej uporczywe. Wiemy, że z łuszczycą da się żyć, ale są takie dni, kiedy nie chce się wychodzić z domu…

Szukając pomocy u lekarzy, bardzo często były nam polecane środki sterydowe. Chcieliśmy  uniknąć ich stosowania. Młody organizm – wiadomo, lepiej go nie wyniszczać. Szukaliśmy naturalnych pomocy w chorobie: odpowiednia dieta, tryb życia, zioła, dobre dermokosmetyki pielęgnacyjne. I wtedy pojawiła się myśl: skoro łuszczyca jest i będzie z nami – niech stanie się źródłem naszego utrzymania.

                  Tak powstała DERMACEA …

Maść, krem, preparat na łuszczycę, maści na nłuszczycę, Dermacea,

We współpracy z profesjonalnymi producentami kosmetyków (Salvena, Delia) stworzyliśmy naturalne  maści SILKUM i MAGNIPSOR, które najpierw pomagały nam, naszym dzieciom,  znajomym, a dziś wiemy, że pomagają setkom naszych Klientów. Do naszej oferty włączyliśmy także Izraelskie dermokosmetyki firmy S.T. Health Care. Są one produkowane przez farmaceutę Yousefa Antona, który receptury swoich kosmetyków oparł na naturalnych składnikach z regionu Morza Martwego. Te produkty, sprowadzane przez nas z Izraela, bardzo dobrze wspomagają procesy regeneracyjne i pielęgnacyjne skóry zmienionej łuszczycowo.

Codziennie pracujemy na zaufanie naszych Klientów. Osobiście przyjmujemy i realizujemy zamówienia. Z uwagą wsłuchujemy się w Państwa opinie i sugestie. Szukamy nowych informacji o naturalnym leczeniu łuszczycy i egzemy. Stale pracujemy nad ulepszeniem i rozwinięciem linii naszych dermokosmetyków.

Nasze produkty przetestowaliśmy na własnej skórze …

Ufamy, że pomogą także Państwu.

Call Now Button

RELAX. ENJOY.

keep calm
& write us