Kosmetyki na łuszczycę

Misją firmy DERMACEA jest pomoc osobom zmagającym się z chorobami skórnymi, takimi jak łuszczyca skóry. Oferujemy naszym klientom tylko naturalne maści oraz kremy, w tym kosmetyki na łuszczycę z Morza Martwego. Zostały one wytworzone i przebadane w certyfikowanych laboratoriach kosmetologicznych w Polsce oraz Izraelu. Nasze kosmetyki na łuszczycę nie zawierają sterydów. Są bezpieczne i oparte na naturalnych substancjach aktywnych pomocnych w leczeniu skóry z powodzeniem stosowanych w produkcji dermokosmetyków.


Jak rozpoznać łuszczycę skóry?

Mimo wielu typów łuszczycy istnieje szereg objawów, które zawsze są alarmujące. Do pierwszych z nich zalicza się zmiany w postaci ciemnobrunatnych grudek o różnych kształtach. Zwykle mają one formę płaskich lub okrągłych owali. Początkowo zajmują one niewielki obszar stopniowo zwiększając swoją powierzchnię. Wykwity z czasem stają się suche i łuszczące. Ponadto pojawiają się na nich charakterystyczne, połyskujące łuski. Zmiany mogą swędzieć, a czasami nawet powodować ból.

Jakie są przyczyny łuszczycy?Wciąż nie ustalono jednoznacznych przyczyn łuszczycy. Zazwyczaj wskazuje się na jej autoimmunologiczne podłoże, co oznacza, że organizm atakuje i niszczy własne tkanki. Wiąże się to z nieprawidłowym funkcjonowaniem limfocytów T odpowiedzialnych za funkcje ochronne, których nadmierna aktywność wywołuje stany zapalne. Łuszczyca nie jest zakaźna i może wystąpić w każdym wieku. Na jej rozwój mogą mieć też wpływ przewlekły stres, choroby psychiczne, używki, niewyleczone w pełni choroby, próchnica czy niektóre z leków.

Jakie kosmetyki na łuszczycę skóry – pielęgnacja skóry z objawami łuszczycy

Łuszczyca wymaga długoletniego leczenia z wykorzystaniem odpowiednich preparatów. Kosmetyki dla chorych na łuszczycę to kremy, maści oraz płyny, które nanosi się bezpośrednio na zmiany skórne. Mają one zapobiegać nadmiernemu rogowaceniu skóry, a co za tym idzie zlikwidować jej łuszczenie. Ponadto muszą zapewniać skórze właściwe nawilżenie oraz natłuszczenie, łagodząc świąd oraz zaczerwienie. Właśnie tak działają kosmetyki na łuszczycę ze składnikami z Morza Martwego firmy S.T.Healh Care oraz stworzone przez nas naturalne maści Silkum i Magnipsor. To kosmetyki na łuszczycę zawierające szereg naturalnych składników, wykazujących wysoką skuteczność w leczeniu tej choroby. W naszych produktach znajdują się ekstrakty roślin takich jak aloes, rokitnik, rumianek, wiesiołek, nagietek, żywokost, arnika, oliwa z oliwek, olejki z kiełków pszenicy, jojoba i nasion marchwi.

Łuszczyca – kremyKremy to bardzo często stosowane kosmetyki na łuszczycę. W wielu przypadkach są one skuteczną alternatywą dla metod bazujących na stosowaniu sterydów czy środków antyhistaminowych, które często przynoszą szybkie, lecz krótkotrwałe efekty. To kosmetyki dla chorych na łuszczycę, które za sprawą naturalnych składników aktywnych są w pełni bezpieczne. Dostępny w naszym sklepie krem Psoriadin wykazuje działanie kojące, a przy tym zmniejsza rogowacenie skóry, co jest niezwykle ważne dla osób zmagających się z łuszczycą.

Łuszczyca – maściInne produkty wspomagające leczenie łuszczycy to maści. Wśród naszych naturalnych kosmetyków na łuszczycę znajduje się maść Silkum służąca pielęgnacji ekstremalnie suchej lub zaczerwienionej skóry. Inny preparat pomocny w leczeniu łuszczycy to maść Magnipsor White z ichtiolem. Przeznaczona jest ona do pielęgnacji skóry suchej, zaczerwienionej i swędzącej. To skuteczne i co ważne, naturalne kosmetyki na łuszczycę cenione przez chorych oraz polecane przez lekarzy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Call Now Button

RELAX. ENJOY.

keep calm
& write us