fbpx

Łuszczyca - sposoby leczenia

Łuszczyca to choroba powodująca zmiany na skórze w formie wykwitów. Zmiany pokryte są białą lub srebrzystą łuską. Do zewnętrznych objawów łuszczycy należy również opuchlizna, zaczerwienienie, pękająca skóra i niekiedy krwawienie. 

Krem na łuszczyce bez recepty - PSORIADIN 50ml

Naturalna ulga w łuszczycy

PSORIADIN CREAM – to maść do pielęgnacji ekstremalnie suchej i zaczerwienionej skóry. Jej producentem jest izraelska firma S.T.Health Line, która na rynku kosmetycznym jest od ponad 20 lat. W swoich dermokosmetykach, zawierają ekstrakty z roślin występujących w regionie Morza Martwego, które znane są ze swoich właściwości leczniczych, przy problemach skórnych.

Rokitnik - skuteczne leczenie łuszczycy

Rokitnik jest rośliną od wieków używaną w medycynie wschodniej, znanej ze swych właściwości łagodzących stany zapalne skóry towarzyszące łuszczycy. Olej z rokitnika może pomaga zredukować objawy egzemy i łuszczycy, wspomaga regenerację naskórka. 

rokitnik, najlepsza maść na łuszczycę skóry

Magnipsor - siła naturalnych składników

Skuteczność i bezpieczeństwo stosowania Magnipsoru potwierdzają badania dermatologiczne. Nie zawiera sztucznych barwników, substancji zapachowych ani hormonalnych. Charakterystyczny zapach i kolor maści to zasługa ichtiolu oraz olejku eterycznego z drzewa herbacianego.

Naturalne leczenie łuszczycy

Zanim zaczniesz leczenie metodami naturalnymi warto porozmawiać o tym z lekarzem prowadzącym, ponieważ niektóre zioła mogą reagować z przyjmowanymi lekami, a to może odbić się na Twoim zdrowiu. Niektóre zioła i środki naturalne nie są wskazane w czasie ciąży i karmienia piersią, a także jeśli cierpisz na cukrzycę, nadciśnienie lub wahania nastroju. 

leczenie łuszczycy

ZAPANUJ NAD ŁUSZCZYCĄ -
8 kroków do sukcesu

Przestrzegaj zdrowej diety, która obejmuje tłuste ryby morskie, warzywa i owoce, oleje, pestki dyni czy orzechy. Spróbuj także przyprawiać potrawy kurkumą. Naturalne właściwości przeciwzapalne tej rośliny są znane z tego, że pomagają w łagodzeniu łuszczycy.

Łuszczyca i geny?

Geny mają kluczowe znaczenie dla zrozumienia, w jaki sposób układ odpornościowy uaktywnia się u osób z łuszczycą i / lub łuszczycowym zapaleniem stawów. Gdy okaże się, że określony gen jest powiązany z chorobą łuszczycową, naukowcy najpierw starają się określić, co gen robi w „normalnych” warunkach…

Call Now Button

RELAX. ENJOY.

keep calm
& write us